Anasayfa / Haberler / Başkan’dan Mesaj

Başkan’dan Mesaj

Sevgili Atabeyli kardeşlerim,
Hepinizi sevgi, Saygı ve hürmetle selamlıyorum. Bugün sandık başına giderek oy kullanan tüm seçmenlerimize, demokrasiye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.
Seçim sürecinde yola çıktığımız ilk günden itibaren, büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm dava arkadaşlarımıza, Ak Parti teşkilatımıza ve bizlere desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Bizlere teveccüh gösterip, bu temsil makamına layık gören hemşerilerimize yola çıktığımız ilk günden beri söylediğimiz bir şey var; Ortak akıl ve şeffaf yönetim.
Amacımız her zaman Atabey’imizi yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır. Sizlere hiçbir şeyi vaat etmedik, söz verdik ve sözümüzde duracağız. İnşallah hep birlikte yöneteceğimiz bir belediyecilik anlayışını tesis edeceğiz.
Tevazu, samimiyet ve gayretle bu kutlu yolu yürümeye devam edeceğiz.
Hangi partiye oy vermiş olursa olsun bizler Atabeyli vatandaşımızın belediye başkanı olacağız. Çünkü biz biriz, beraberiz ve hep birlikte BÜYÜK ATABEY’İZ.
Seçim sonuçlarımızın Ülkemize, Milletimize ve Memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor her şey #BÜYÜKATABEY için diyerek hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum.